Joyce Chen Burnished Bamboo 5-Piece Set Przybory

Slogan Joyce Chen „Eastern

Naczynia do zachodnich Kuchnia,” odzwierciedla jej celem jest zapewnienie

wysokiej jakości, wszechstronne narzędzia i

produkty, które mają

azjatyckie talent, ale może być używany w zachodniej kuchni. To Lśniący Bamboo Przybory Zestaw

jest doskonałym przykładem. Zestaw„płaski Szpachla, 11” Kleszcze i Bamboo kanistra. Idealnie pasuje do każdej kuchni. Joyce Chen Burnished Bamboo narzędzia są pieczone w piecu, aby wydobyć piękny kolor miodu i nie puchną, podzielone lub wchłaniają wilgoci.

Bambus jest trawa – nie drewno – i bogate odnawialne źródło energii, więc za każdym razem użyć bambusowych narzędzi kuchennych, można uratować życie piękne drzewa.

Wszystkie narzędzia bambusa Joyce Chen są ręcznie formowane i gotowe. Bamboo jest silniejsza niż drewno, myć w zmywarce i nie będzie podstaw nawet najlepszych naczyń. Dobre kucharzy na całym świecie będzie powiedzieć, że odpowiednie akcesoria mogą sprawić, że różnica między sukcesem gotowania i katastrofy.

Joyce Chen otworzyła pierwszą restaurację w Cambridge, Massachusetts w 1958 roku.

Restauracja kwitła, a w 1973 roku większej restauracja Cambridge została otwarta. Chen

zaczął pisać książki kucharskie i Chin w 1970 roku rozpoczął hosting pokaz gotowania w telewizji publicznej. Odkryła, że u200bu200bwybór i jakość chińskich naczyń w Ameryce nie wywiązać się z jej wysokich standardów ¿ona tak opracowane własne. Dzisiaj, Joyce Chen Produkty pochodzą z całego Pacyfiku do najlepszych z Azji do Ciebie.
Amazon Sales Rank: # 955 w kuchni i Marka Housewares: Joyce Chen Model: 33-2029 Wymiary: 3,90 „hx 3,90” wx 13.40 „l, 1,25

kg Funkcje 5-częściowy zestaw: 12-calowy mieszania łyżeczką; 12-calowy płaski łopatki , 11-calowy szczypce, 13-calowy smażyć łopatki; pojemnik wykonany z bambusa, ziemia przyjazna odnawialnych zasobów Burnished wyniki kolor miodu z pieca do prażenia bambusa Tough, drewna, takich jak narzędzia nie będzie pęcznieć, podzielone lub

wchłaniają wilgoć Idealne do gotowania na powierzchniach nonstick; myć w zmywarce

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.