Stwórz własny projekt

12 stycznia 2017 Olaf 4 komentarze

Stworzenie własnego projektu koszulki to duży krok do przodu. Można mieć mniej więcej obraz tego jak taka koszulka ma wyglądać, ale, w jaki sposób od pomysłu do realizacji przejść tak żeby były z tego jakieś efekty? Oczywiście chodzi nam o jak najlepsze efekty, które będzie można pokazywać innym osobom, z którymi się spotykamy albo, które mijamy.

Zdjęcia i inne

Można spokojnie zastosować tutaj własne zdjęcia, które mamy na komputerze. Może to być zdjęcie naszego ulubionego zwierzaka albo zdjęcie ciekawego widoku. To już mało istotne, co to ma być, ale ważne żeby pasowało do całości. Trzeba będzie to bardzo dobrze dopasować i stworzyć całość. Ważnym elementem będzie dobranie odpowiedniego koloru koszulki. Taka całość na pewno będzie nam się podobała i będziemy zadowoleni, że udało się stworzyć tak wyjątkowy projekt, który wszystkim się podoba. Nad projektem czasami trzeba trochę posiedzieć, ale jeśli mają być z czegoś efekty to trzeba zrobić wszystko żeby ten czas wykorzystać najlepiej jak się to tylko da.

Kup: http://ideashirt.pl/wiecej/punkt-zwrotu-paczek-w-trojmiescie tanie koszulki

#projekt#projektowanie

Previous Post

Next Post

Comments

 1. Patryk
  9 lipca 2018 - 19:11

  Witam, myślę, że widziałem cię odwiedził mojego bloga, więc przyszedł, aby przywrócić pożądanie . Stara się znaleźć rzeczy do zwiększenia mojej stronie internetowej! Zakładam jej wystarczająco dobre, aby korzystać z niektórych swoich koncepcjach !!

 2. Gustaw
  23 października 2018 - 12:22

  Kultowy art, jednakże czytałem ciekawsze.

 3. Cieszysława
  2 listopada 2018 - 10:03

  Świetny artykuł, od dawna sądziłem, że to zgodność z rzeczywistością

 4. Mścigniew
  6 listopada 2018 - 14:00

  Fascynujące, jednakże ogólnie to znam bardziej interesujące nowiny.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *

Ta strona korzysta z plików Cookies
Akceptuje
x