Własny garaż

4 grudnia 2018 Zbigniew 2 komentarze

W tej chwili większość z nas marzy o własnym garażu, w którym będziemy mogli trzymać własne auto. Inwestycja w garaż, to nie tylko komfort polegająca na tym, że w bardzo zimne ranki nie powinniśmy skrobać szyb, czy odśnieżać zalegającego na samochodzie śniegu. Garaż gwarantuje znacznie atrakcyjniejsze sposobności, tego rodzaju jak:

 • przechowywanie pojazdu w garażu zapobiega jego narażaniu na warunki pogodowe, a więc będzie ochraniać przed kaprysami aury i żaden niszczycielski grad nie uszkodzi waszego pojazdu.
 • odizolowanie auta od promieni słonecznych powoduje, że lakier nie ulega zniszczeniu
  korzystne czynności obsługowe w danym garażu mamy możliwość wykonać samodzielnie.
 • A więc rzeczywiście oszczędzamy pieniądze mając garaż. Przecież cudowne, garażowane auto sprzedamy znacznie drożej niż takie stojące pod chmurką, a więc realnie zostanie wam większa gotówka w kieszeni. Do tego gdy część czynności obsługowych i część drobnych napraw przyszykujemy samodzielnie, taka nasza kieszeń z gotówką poszerzy się o wiele bardziej. Lecz aby garaż był wygodny należy wyposażyć go w okna, w których zamontujemy rolety. Bardzo ułatwiającym życie „wynalazkiem” są także bramy garażowe.

Garaż wpasowany w bryłę domu

To cudowne rozwiązanie. Czasem tego typu garaż mamy możliwość stosować jako taras. Jego dach służy za podłogę, a na ścianach domku instalujemy markizy i posiadamy niekosztowny i prędko zrobiony taras. Musicie tak zaplanować domek, aby pomieszczenia sąsiadujące z naszym „garażowym” tarasem miały okna wychodzące na ten wasz taras. Oczywiście w takich oknach trzeba założyć żaluzje albo stylowe w ostatnim czasie plisy. Wachlarz możliwości jest bardzo duży i wiele zależy od naszej inwencji twórczej. Oczywiście nie trzeba wymyślać wszystkiego od podstaw.

Mamy możliwość przecież czerpać inspirację z przygotowanych projektów. Jako wzorzec ma możliwość nam posłużyć jakiś już gotowy garaż. Więc jeżeli ktoś planuje budowę domu, albo dobudowę garażu do już istniejącego domu, należy, żeby pojeździł trochę po różnych miastach i porozglądał się po posesjach. Kto wie, może przejeżdżając przez Szczecin lub Gdańsk, zobaczymy rozwiązanie, które was zainspiruje.

Zapraszamy na:
plisy Szczecin województwo zachodniopomorskie. Firma lider w sprzedaży żaluzji, rolet, plisów.

#garaże Szczecin#plisy#rolety

Previous Post

Next Post

Comments

 1. Sergiusz
  19 lutego 2019 - 03:16

  Wczoraj także o tym słyszałem, to może być ciekawe.

 2. Radociech
  20 lutego 2019 - 05:03

  Intrygująca strona, pozdrówka!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *

Ta strona korzysta z plików Cookies
Akceptuje
x