Zdejmowanie klątw i uroków

22 kwietnia 2019 Zbigniew 0 Comments

Klątwa, to nieuczciwa energia magiczna nadana do adresata w czasie trafnego obrządku magicznego. Polega on na tym, że człowiek komuś niedobrze życzy i ta źle życząca osoba czy wynajęty przez nią specjalista wyraża w trafnym rytuale magicznym jej rodzaj, długość występowania, kogo on dotyczy i jakiej płaszczyzny życia. Niezależna próba odczynianie klątw i uroków, więc wyzwolenia się od tego gatunku energii wynikających z klątw, zrealizowana przez niewtajemniczoną osobę, jest niewskazana, gdyż tego modelu postępowanie może przysporzyć zaostrzenie się działania klątwy i uszczerbek na zdrowiu.

Czy magia miłosna jest odpowiednim ratunkiem na osiągnięcie czyjejś miłości?

Po magię miłosną chwytają przeważnie osoby, które znalazły się na powszechnym życiowym zakręcie i stoją w obliczu zerwania z towarzyszem bądź przewidują, iż współmałżonek oddala się od nich i dążą zatrzymać go za wszelaką cenę. I tak istotnie można zrozumiale scharakteryzować magię miłosną – jako możliwość na pozyskanie czyjejś miłości, na powrót partnera, na złapanie go przy sobie za każdą cenę. Czy urok magia miłosna jest dobrym sposobem na pozyskanie czyjejś miłości? To otrzymanie czyjejś miłości na siłę, to zatrzymanie kogoś przy sobie na siłę, to stworzenie czegoś oszukanego, co dalekie jest od miłości a naprowadza bardziej ujarzmienie drugiego człowieka. Na siłę, wbrew jego woli. A jeżeli go nie zdobędziemy, potrzeba pozwolić, aby ta osoba odeszła. Na nas także gdzieś oczekuje i mocna miłość, która się nie zakończy, i typowe zadowolenie, które będzie nadnaturalne w swój oczywisty sposób i do którego nie będziemy pragnęli żadnego obyczaju bądź zaklęcia.

Najintensywniejszy urok sercowy – czarna magia

W naszym życiu pojawiają się wielorakie niepozytywne wydarzenia: nadzwyczajne trafy okoliczności, sytuacje, w których stale ponosimy niekorzyści, zarówno materialne jak i niematerialne, doznanie, iż przez lata żyjesz w sytuacji bez wyjścia, trafiasz się w zamkniętym kręgu zdarzeń, wszelakie usiłowania spełzają na niczym, szukasz miłości i ciągle przeżywasz zawodu. Jest, że wszystkie lata istniejemy w takim stanie, uważając, że tak ma być. Najprawdopodobniej jesteśmy pod bodźcem czarnej magii. Magia, to nadzorowanie energią w różnorakich celach. Jedynie zamiary mogą być wielorakie i strategia spożytkowania energii. Traktuje się więc, że jeśli ktoś ma niecne cele i manewruje energią bez wiedzy i zgody osób trzecich, jest to czarna magia. Czarna magia miłosna to nie wyłącznie zręczność blokowania innym ludziom, jednak cyklicznie praca terapeutyczna, samoanaliza siebie i swoich postaw. Obserwacja, która niejednokrotnie umożliwia na zbadanie, dlaczego nienawidzę tej osoby, dlaczego chcę jej zaszkodzić, czy mam takie pełnomocnictwo, co z tego wyniknie dla mnie i dla innych? Faktyczne uprawianie magii, to zdolność rozkwitu na każdej możliwej platformie etycznej i moralnej także, która na tyle polepsza świadomość siebie, świata, przeżyć, iż nieskuteczne są wszelkie przedsięwzięcia fizyczne, wystarczy skumulowana myśl.

Ciekawa strona internetowa odczynianie klątw i uroków ezopark.com zobacz koniecznie.

#czarna magia#urok sercowy

Previous Post

Next Post

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *

Ta strona korzysta z plików Cookies
Akceptuje
x